| Accessories | Tracks, Rollers, Handles, Locks, Etc. |
|---|---|
| Finish | Anodized, Powder Coated, Or Wood Grain |
| Function | Soundproof, Fireproof, Movable |
| Design | Modern And Elegant |
| Thickness | 80mm |
| Width | 610mm |
|---|---|
| Soundproof | More Than 40dB |
| Waterproof | Yes |
| Performance | Good Workability |
| Sample | Available |
| Style | Modern |
|---|---|
| Design | Customized |
| Thickness | 1-3mm |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Installation | Easy |
| Application | Home, Office, Hotel, Restaurant |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Surface | Fabric Hard Cushion |
| Style | Modern |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Installation | Easy |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Condition | New |
|---|---|
| Position | Interior |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Operation | Manual Or Electric |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Type | Commercial Furniture |
| Installation | Easy And Quick |
| Finish | Anodized, Powder Coated, Or Wood Grain |
|---|---|
| Accessories | Tracks, Rollers, Handles, Locks, Etc. |
| Design | Modern And Elegant |
| Fire Resistance | Class A |
| Material | Aluminum Alloy Frame And Tempered Glass Panel |
| Application | Home, Office, Hotel, Restaurant |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Thickness | 1-3mm |
| Size | Customized |
| Application | Office, Hotel, Restaurant |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Surface | Fabric Hard Cushion |